מה עושים לאחר שזכיתם בפרס ראשון של הלוטו

12 יול

זכית בלוטו ! עם כרטיס מלא הפרסים ביד, אתה יכול לחשוב שאתה בר מזל מאוד. אבל מה קורה לאחר שזכה בפרס הגדול? המשך לקרוא כדי ללמוד איך לטעון את הפרס ולנצל מציאה שלהם בתבונה.

פעולה מיידית לאחר הזכייה

        לנסות להישאר רגועים. אל תספר לאף אחד, כי זכית, אתה צריך את הכסף. אתה רוצה לשמור על חייהם הפרטיים, כל עוד אפשרי. בנוסף, זה יהיה מביך מאוד אם לא היה לי כרטיס מנצח או לא יכול היה לתבוע את הפרס.

       2     לקרוא את כל ההוראות איך לקחת את הפרס שלכם. זה יהיה בהגרלה ובאתר האינטרנט של מפעל הפיס. רישמו את השם שלך על הגב של הכרטיס, אלא אם כן החוקים אוסרים את זה. צילום מלפנים ומאחור של כרטיס, ואת המקום המקורי בכספת בבנק מכובד.     3     צור קשר עם עורך דין באופן מיידי. האם אתה רוצה לדון באפשרויות המשפטיות שלך בנוגע לשמירה על חשבונות בנק ולחלוק את הרווחים.

הערה בעיות משפטיות אפשריות

        להגן על פרטיותך ועל זהות. את שמות הזוכים בהגרלה יפורסמו באמצעי התקשורת המקומיים בראיונות בתקשורת, יישומים חייבים. ייתכן פרטיותך באופן לעזור את המוצר או את השימוש של גופים משפטיים על מנת להסוות את זהותו, כדי להגן ולשמר.     2     קחו מסים. כל זכיות בלוטו הם הכנסה חייבת במס, בין אם קיבל כסכום חד פעמי או תשלומים בשנה. חגיגה של זכיות בלוטו בנאמנות יש יתרונות מס מסוימים, כי לגליזציה של הכנסות מותו של זוכי לוטו ונמנע צמצום המסים במשק.     3     שותפות, אם הכרטיסים נרכשו ביחד. לשקול את נסיבות הכרטיס נרכש או במשותף על ידי קבוצה של אנשים. האם יש הסכם בעל פה לחלוק רווחים? ניתן לבצע על פי חוק המדינה? המועדון יכול להיות דרך טובה קיבלו את הפרסים בשם כל החברים, במקום לקבל צ'קים בודדים.     4     חפש את הנסיבות, בן זוג או שותף. כסף בלוטו ניתן לרכוש במהלך הנישואין כרכוש משפחתי, במיוחד אם הכרטיס נרכש בכספי בחיי הנישואין. כלומר, ניתן לחלק במקרים גירושין בין שני הצדדים. אמנם הצדדים אינם נשואים (או אינם יכולים להינשא, כמו במקרה של בני זוג מאותו מין בכמה מדינות) עשויה להיות זכות רווחים משותפים.     5     להתראות לתת כסף בני משפחה וחברים. הזוכים בלוטו זכיות שלהם למעט השנתי לתרום בלי ההתחייבות לשלם בגין מס מתנות. בסופו של דבר מפחית את תוצאות המס. תרומות לארגוני צדקה והשלכות המס המעודדים זוכי לוטו.

פעולות לאחר שזכה בפרס

        תן אמון עיוור עורך הדין שלך. זה מאפשר לך לגייס כסף תוך שמירה על האנונימיות שלהם.     2     צור קשר עם רואה חשבון או יועץ פיננסי אתה בוטח. אתה רוצה לעשות לפני הכסף. הם יעזרו לך לשקול את כל האפשרויות ולתת לך את העצה הטובה ביותר לנהל את התוצאות.     3     פנקו את עצמכם עם הטירוף הקנייה קטן הראשונית. זוכי לוטו בדרך כלל קריסות משוגע על רכישת בתים ומכוניות בשלבים המוקדמים של הזכיות שלה. גרב שאר הזכיות שלך, אז אתה חי על הריבית.     4     לשקול לקבל תשלומים שנתיים עבור סכום חד פעמי. זה מאפשר לך לעשות שנה או שנתיים של החלטות פיננסיות נמוך יותר, איך ללמוד את החבלים של הדרכים הטובות ביותר כדי לנהל את הכסף שלך.     5     לא לוותר על העבודה. עכשיו זה עשיר מאוד, אבל אתה צריך להעסיק אותך ולשמור עליך מפני כל הכסף. נסה לעבוד במשרה חלקית או לקחת חופשה.     6     הנמען של הסכמי מתנה הגילוי שלך. זה מונע גילוי מגלה את מתנתו של חמש שנים לפחות.     7     להשקיע, להשקיע, להשקיע. לגוון את תיק ההשקעות שלך, אבל מוגבלים סיכון ההשקעה. קחו מסלולים בטוחים יותר, כגון תוכנית פנסיה, פיקדונות, תעודות או טווח בשוקי הכספים. שאל איחוד האשראי שלך אם אתה צריך עוד חבר מועצת המנהלים של מתנדבים. למד חבלים הפיננסי.     8     לשמור על פרופיל נמוך. שמור על החברים הישנים שלך בקרבת מקום. זה מונע ממך או מכל אדם אחר כדי לקבל תשומת לב לא רצויה. אל תלחץ. אתה לא צריך שום פרסום. אתה יכול לחיות בנוחות, בלי לעורר חשד.     9     קנה חכמה. אתה יכול לעשות מספיק כסף כדי לקנות אדמה לבנות המיקרופון של המדינה, אך עדיין יש צורך להפעיל את המיקרופון של המדינה. לשקול לקנות בית עם עלויות נוספות (כלי עזר, מסים) או צי של פורשה (מסים, אגרות, תחזוקה) המחוברים לפני שאתה קונה.     10     תן  גם להמשפחה שלך. הם היו שם בשבילך הרבה לפני שאתה זוכה בלוטו.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: