איך לזכות בלוטו? חפשנו בשבילך את התשובה

8 ינו

איך זוכה בלוטו? חפשנו בשבילך:

אנשים רבים יש אובססיה עם השאלה כיצד להתקרב אליו. התשובה היא פשוטה, עם זאת: על ידי בדיוק ששת המספרים הללו טופס הלוטו שלך בשימוש בקלף הבא מ
תוף להתגלגל.

השאלה האמיתית היא: איך אני יודע את המספרים האלה? התשובה היא שוב פשוטה מאוד: אין דרך לגלות. אחרת, כל המגידים עתידים, האסטרולוגים, המגידים עתידים, אסטרולוגים יש מליונר לוטו זוכה אחד או שניים, כמובן.

מה אתה יכול לעשות הוא לשאול את עצמך: איך אני יכול להתאים את הדמויות שלי, כך שהסיכויים שלי עלייה. אם תמלא את טופס לוטו עם מספרים אקראיים יש גרוסו אופנת סיכוי לנצח חמישה מ'. לא כל כך הרבה. עם זאת, אתה יכול להגדיל באופן משמעותי את סיכויי זכייה שלך על ידי: אמונה. כמעט כל הזוכים בכמויות גדולות לוטו מצהירים שיש להם אמונה חזקה כי היא תנצח. אז זה טיפ טוב.

ב: אתה יכול גם גישות מתמטיות. רק על ידי אותו ההיגיון של הסתברות להחיל. זה כל כך כי, הלוטו עובד עם 37 כדורים כמספרים רבים. מי לכולם יש סיכוי שווה לצאת מהתוף לנפול. הממוצע של המספרים 1-37 … 18.5. והנה דבר. כי מבחינה סטטיסטית המיקום הטוב ביותר. לסיכוי הטוב ביותר לזכות שיש, אתה חייב לכן תשאף להבטיח כי ממוצע הכולל של המספרים 6 נע סביב 21.5.

הדבר נעשה באופן הבא:
אתה סופר ששת המספרים שלך יחד, ולאחר מכן מחולק הסכום של שישה. התוצאה היא טובה ביותר בסביבות 21.5. תראה אחרי התוצאות של הלוטו הקודם מתעוות ולעשות את הבדיקה. אתה תראה שהתוצאה היא לעתים קרובות באזור כדי למצוא. יש, כמובן, יש פעמים שמספרים גבוהים רק מגלילי התופים, ושהממוצע הוא חליפה גבוהה יותר. זה יכול להיות גם שיש כמעט אך ורק מספרים נמוכים לצאת. אבל אלה שהם יוצאי דופן,.

רק כמה דברים שאתה לא צריך לעשות:
• לשחק עם 1,2,3,4,5 ו 6. כפי שראינו, הממוצע של הנתונים סטטיסטיים הללו הנמוכים מדי. ואם המספרים האלה לצאת, ייתכן שכמה אלף שחקנים להתחרות
חלקים. זה לא רעיון טוב כל כך.
• נתונים לעשות עם המספרים שלך על גריד הלוטו. שוב: אלפים רבים לעשות את זה איתך. אם שילוב כזה מתאים לך שוב יותר מדי לחלוק כמות יפה כדי לנצח.

אם אתה רוצה לדעת איך זוכה בלוטו אז מאמר זה עשוי להיות שימושי עבורך. ראשית אתה צריך לדעת שאתה לא דרך לזכות בלוטו בפעם הבאה שתשחק למצוא. עליך להיות סבלני. זכייה בלוטו דורשת הרבה מסירות ועבודה. כן, זה עובד! אין כסף בקושי מסוים. תמשיך לקרוא את הטיפים הטובים ביותר שנאספתי לאורך השנים.

טיפ # 1

כמה קשה אתה צריך לעשות כדי לזכות בפרס הגדול? כמה כסף אתה מקווה? קודם כל ההחלטה שלך. האם 100.000 $ מספיק או שאתה צריך מיליון $ 10? העצה הראשונה שלי היא לשאוף לכמות קטנה יותר. עדיף לנצח פעמים 10-20 הסכום של 1000 $ בלבד מאשר לעולם לא תזכה בפרס הגדול הגדול. אני מדבר על ההזדמנויות. אתה צריך להתרכז ברווחים הקטנים האלה שאתה שומר את המשחק במשך חודשים או שנים, ונותן לך רווח גם. חתירה לנצחון גדול רק תביא לכיסים ריקים, אלא אם אתה בר מזל בכל יום נתון.

טיפ # 2

איך לזכות בלוטו מובטח? אתה צריך לעשות קצת עבודה ואיסוף הנתונים ב50 או יותר הסיבובים האחרונים. זה גם יהיה נהדר להיות המספרים האלה בחלק תכנית מחשב שיראו לך כמה דוגמאות. למרות שההסתברות של כל שילוב היא אותו הדבר, ניתן לשלב כמה שילובים ולגרום להם יותר סיכוי לפגוע. יש כמה מערכות על הטכניקה הזו שם בחוץ, כי אתה צריך לנסות. כמו כן, השתמש באינטואיציה שלכם. מבחינה מתמטית זה לא יעזור, אבל זה יספק אותך ולגרום לך יותר נלהב לגבי המשחק.

טיפ # 3

יהיה מגניב. אל תהיה אובססיבי לגבי זכייה. השתמש במערכת שלך, לעשות כמה שינויים בכל סיבוב במידת צורך ולשחק בלוטו בשמחה. אם זה עושה טוב יבוא יום, במוקדם או במאוחר, כאשר יש לך קופה שלך. סביר להניח שזה לא 10 או יותר מ'לזכות, אבל כמה מאה אלף דולרים.

התאוריה שלי היא כולו מאושרת והמשחק עם תשוקה. זה עושה לי טוב בכל פעם שאני קונה כרטיס לוטו, כי זה שגרת החיים שלי. גם במערכות מסוימות שמצאתי באינטרנט, יש לי קצת רווח די טוב מלשחק בלוטו.

אני מקווה שמאמר קצר זה יעזור לך להבין איך זוכה בלוטו.

טיפים נוספים

communalotto הוא מומחה בנושא הגרלה. תרגיש חופשי לבקר באתר האינטרנט שלו: איך זוכה בלוטו. זה משאב גדול על משחק בלוטו. יש כמה מערכות חינמיות באתר. אתה יהיה סנפיר כמה קטעי וידאו ומאמרים מגניבים גם כן. נסה את זה ובהצלחה!

לבסוף, לשמור מאמינים בו ולשחק! אחרי הכל, מי שלא ישחק, ודא שאין סיכוי לנצח. שום דבר לא עז לא הרוויח דבר אחרי הכל.

לוטו הוא משחק המזל. הסיכוי לנצחון במשחק הוא עניין של מזל. ולא עניין של דעה, כשרון ומומחיות. אבל אתה כמובן יכול לנסות את מזל יד לעזרה! לכן יש לנו כלל כמה טיפים וטריקים כדי להכניס.

1. להגדיל את סיכויי זכייה שלך

בהגרלה יכול לקבל רחוב עם המון 10 ציונים סופיים רצופים באינטרנט, כך שתמיד תזכה במשהו. אם זה יקר מדי, אתה יכול גם לקנות כרטיסים 5 רחוב. אז אתה תהיה רק ​​1/5 מהמחיר על כרטיס זוכה.

במיקוד הלאומי הגרלה, מלבד 12 החודשיים מושך, 2 נוספים מושך ואתה יכול להשתמש בלוטו סטטיסטיקה (€ 1, – הרבה ל) להכפיל את המחיר על הכרטיס הזוכה שלך ירד. ניתן גם להצטרף למיקוד שונה ממה שאתה zip eiegn כך שזה יכול לקרות שאתה משתף ברחוב המחיר בזמן שאתה לא חיית.

בהגרלה של הלוטו הגרלה יש 14 צירים בשנה, ואתה יכול גם "לשחק" הזדמנויות שאתה מנצח משחק חופשי 1 2 חודשים לאחר מכן, יחד עם מספר רב נוסף. כפי שאתה לנצח הזדמנויות נוספות כדי לשחק ולקבל הזדמנות נוספת כדי לנצח.

בלוטו אתה יכול לשחק עם נתונים מרובים (תאריכים שבחרו על ידי מפעל הפיס להשלים באופן אוטומטי עם 3 אותיות) אבל אתה גם יכול לקנות קבוצות שונות תאריך 1. אז יש לך פגישה מוצלחת? אז לקנות מכרזים מרובים באותו התאריך.

2. מספרי מזל

אתה מספר מזל כסימן סופי של מפעל פיס, החתונה שלך אם אתה מספרי מזל בפיס, המיקוד שלך (או המיקוד הישן שלך אם יש לך עברת, כי זה יכול מדי!) בלאומי מיקוד מפעל הפיס, או מה הגיל של הילדים שלך כמו מזל המספרים ב לוטו, זה רק כמה מהדרכים הרבות שאנו נמצאים לשירים "מספרי המזל" שלנו עושים.

בוחר באקראי כמה מספרים הוא גם אפשרי. זה יכול די בקלות באמצעות מחולל מספרי לוטו הלוטו שלנו. האם המזל שלך כתוב בכוכבים? ואז לקרוא מה הוא בסימן שלך הוא בהורוסקופ ההגרלה שלנו. אם אתה בוחר מספרי המזל שלך ולא שלא במקרה רוצה לסמוך על אבל הרעיון שיש איזה היגיון יש בבסיס, אתה יכול גם לנסות להשתמש בניתוח כדי לקבל תובנה הסיכויים שלך ומספרי לוטו זוכים אפשריים. זה מאפשר לך לבחור שירים שלעתים קרובות נפלו על מחירים או אפילו למספרים שיש לי מעולם מחירים פחות או נפלו. או שילוב של שתיים. צפו בצירים קודמים קודמים ואולי אתה מגלה דפוס …

3. אל תעשה מה שאחרים עושים

יש אנשים שמשחקים בלוטו, תמיד בוחרים את המספרים בלוגו הם: 24-2-6-37-15-35. בעוד מספרים זוכים ביותר בהתבסס על העבר: 2-7-9-13-28-33. יש אנשים שהם מספרים נמשכים רוב לשחק או רק במספרים נמשכים לפחות. האם מפעל הפיס ברוב המקרים או לפחות מספרי סיום דו ספרתיים. מה שלא תעשה, זכור כי אם אתה עושה משהו שמעלה את הסבירות שאחרים עושים, אתה לעתים קרובות רווח צריך להיות משותף עם יותר אנשים כמוך לזכות בפרס …

זה תלוי מה אתה מוצא חשוב: הזדמנות לזכות בכמות קטנה או מתישהו כמות גדולה מאוד לעתים קרובות יותר!

4. חיסכון לסיכויים גדולים יותר

אתה לא יהיה מסוגל לשחק בהגרלה ואת כמות הכסף שלא הוצא על חשבון חיסכון חודשי יכול לקחת. אין שום דבר רע בזה, ובכל מקרה מומלץ בכל מקרה תמיד יש כסף מיותר. אבל אם יש לך גם קצת כסף שנשאר לך לשחק, אתה יכול גם לשקול להישאר הבא יש לעשות: במקום מדי חודש (או מדי שבוע) להוציא כסף על כרטיס, לך לחסוך את הכסף הזה ב. לדוגמה, חץ שנה או 11 חודשים. עם הכסף שהצטבר לך לקנות יותר כרטיסים פעמיים בהגרלה שבו סיכויי זכייה ו/ או גדול יותר ומובטחת לנפול.

לדוגמה בהגרלה בך ברחוב (10 x מדינה עם זכייה סופית) עבור € 150.00 לקנות שדרות (100 x מדינה עם חריץ קופה) עבור € 1,500.00 או מינים שדרות (x עבודת 100 1/5 עם חריץ קופה ) עבור € 300.00 קנייה ועדיפה בטרק עם פרס גדול במיוחד כהגרלה של המלכה ומשחקון ראש בראש. עם ציון סופי תמיד מנצח, יש לך 100% בטוחים זכו בפרס, אז השאלה היא רק כמה … או לשחק יחד עם הלוטו עם דמות רבה ושונות ושילובי צבעים כדי להגדיל את סיכויי זכייה של עליית מחירים.

5. עצמי לחשב את הסיכויים שלך

האם אתה טוב בסטטיסטיקה או שאת מעדיף להיות בעלי הסיכויים שלך כדי לחשב מחיר? ישנן מספר שיטות לחשב כמה סיכון אתה במחיר כדי להפוך את הגרלה. ואז אתה יכול להשוות את ההגרלות שונות ולהחליט בעצמך שלוטו אתה רוצה להצטרף. ההגרלה עם סיכויים הגבוהים ביותר היא לא תמיד בלוטו עם את המחירים הגבוהים ביותר ולהיפך. אז מה הוא השווה: הזדמנות מצוינת לזכות בפרס קטן או סיכוי קטן לזכייה בפרס הראשון גבוה?

גורמים אחרים הם ההסתברות המינימאלית של מחלים את מחיר הרכישה של הפריט שלך (הים), ורוב הסיכויים הם שלא נמכרו כלל בהתכווצויות (מחירים נופלים במספר הכולל של כרטיסים שנמכרו לעומת המספר הכולל של כרטיסים מודפסים לתיקו).

כמה דוגמאות מספריות כדי לחשב את הסיכויים שלך בפרס בהגרלה כאן.
קשה מדי או לא שם לב קודם לכן במתמטיקה? קנה סטטיסטיקה להדיוטות ולמצוא את האושר שלך!

אתה יכול גם פשוט מאוד ומבוסס על ההיגיון הבא:
מחזה 1.לא הוא 0% סיכוי לזכות
2.הבית במקרה הזה המובופול העושק שאתם קוראים לו מפעל הפיס הוא 50% להרוויח: אתה לא תנצח, אם תנצח אותו!

6. להשתתף

כדי לנצח, אתה צריך להצטרף לראשון. זה אולי נשמע פשוט, אבל זה נכון.
ככל שאתה משתתף, יותר סיכויים יש לך כדי לנצח. לעתים קרובות ניתן להצטרף להגרלת 1, אך ניתן גם להשתתף בכמה הגרלות בו זמנית.

למשל באמצעות השתתפות אוטומטית דרך חשבון הבנק שלך. אתה יכול באופן אוטומטי לשחק בלוטו, לוטו, הלוטו הלאומי מיקוד, חברי לוטו, הלוטו. אבל לשמור את זה כיף, לשחק רק עם כסף שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

7. זכור שאתה מצטרף

טיפ זה לא עובד עבור כולם, כי יחד עם הגרלה פשוט מאוד מרגשת להיות איתך, אם אפשר לומר כך סופר את הימים עד לסיום. אבל אתה יכול גם לנסות לשכוח שאתה משתתף בו. כמו עם חיסכון אוטומטי. אחרי כמה זמן אתה מתרגל לכמות מסוימת לשים בצד ולשכוח שאתה בעצם לחסוך עד שהרגע שאתה רואה חיסכון גדל. אז אתה יכול גם להשתתף בהגרלה. מכיוון שאתה שוכח שאתה מצטרף, אתה תהיה צפוי קטן יותר ומכאן האכזבה אם לא תנצח. עד שפעם אחת באמת עושה את המפץ, בום! ההפתעה ובשמחה תהיינה גדולות בלבד!

על סיכויים קטנים

לעתים קרובות, את המחיר הגדול יותר, את כרטיסי הגרלה הנוספים, סביר פחות שהפרסים הגדולים שזכו מדי. הסיפורים באינטרנט הם רבים לך להבהיר כמה פעמי הסיכוי הקטן שתזכה בפרס הגדול. הסיכוי שמשהו נורא יקרה להיות גדול עוד יותר. לפיכך, הסיכוי שאתה נמצא בתאונת דרכים הוא גבוה פי 800, אתה תמצא שברקים 18 פעמים הגדולות יותר ושמטוס נופלים עליך (באיזו תדירות שכן …) 2 פעמים. זה נכון שאם תזכה בפרס הגדול בהגרלה אתה בהחלט גדול מזל. אבל אנחנו יודעים שיותר אנשים שיש להם בפרס גדול בהגרלה אנשים שרכשו את לב מקרי מטוס (ללא IE).

ולבסוף, זכור את זה:
• הסיכוי שאתה נופל ומת לאחר קניית כרטיס לוטו הוא פשוט נהדר כמו הסיכוי שאתה נופל ומת לאחר שלא לקנות כרטיס לוטו.
• ההסתברות שאתה מנצח את כל קופה לאחר קניית כרטיס לוטו גבוהה בהרבה מהסתברות לכך שתזכה בכל הקופה לאחר שלא לקנות כרטיס לוטו.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: