הגדל את הסיכוי לזכות בלוטו

22 יונ

העריך את סיכויי זכייה בלוטו של הכוללים שיתאים רק שורה אחת משוכפלת בכל מטריצה ​​של ההגרלה ואנחנו מתמודדים עם הסתברויות זכייה בלוטו מעורבות במשחק עם כמה קווים פשוטים. אנחנו מעוניינים בעיקר בקטגוריות מסוימות של פרסים, ואנחנו ילמדו את הסתברויות זכייה בלוטו האלה יגדלו עם מספר הטבלאות שנשחק.

למטרות שלנו, אנו משתמשים במערכת משחק מערכת או לאפיון של קבוצה עצמאית של קווים פשוטים שיחק על ערך אחד או יותר על ידי אותו השחקן. מערכות יכולות להיות מסוגים שונים, בהתאם לשיטה של ​​בחירת קווים פשוטים ומבנה:

– מערכת אקראי אקראי במקום ערכה מוגדרת מראש של כללים באינטרנט מורכב שבו יוצרים קווים בודדים רכיבים שפותחו על כמה מספרים שניתנו שילוב

בכל המערכות, פריסת (מורכב) טבלאות של תרכובות – קבוצה של כמה שורות של תרכובות, טבלאות לוטו פשוטים מייצגות את התוצאות שהועברו לתוצאה של שילוב של מרכיבים

– מערכת רב תרבותית – קבוצה של טבלאות לוטו פשוטים שנבחרו על ידי קבוצה מוגדרת מראש של קריטריונים אישיים מפחיתה מערכת מאשר באינטרנט, אשר הסירה שילובים מסוימים על פי קריטריונים שהוגדרו מראש. אנחנו נדבר בפירוט על מערכות אלו, בכל מערכת הוא הסית סעיף

הגדלת הסתברות לזכייה בלוטו על ידי הגדלת הכיסוי של כל שילובים אפשריים לעשות, ומימוש הפרסים מרובים (זוכים במספר קטגוריות בו זמנית, בנסיבות מסוימות.

בגלל ההגרלה אמורה רק שני אירועים שעשויים להשפיע על התוצאה הסופית – הוא הבחירה של צירופי לוטו במערכת או שיחק, והציור של את המספרים הזוכים – הדרך היחידה שחקן יכול להגדיל את סיכויי זכייה שלך הוא להגדיל את מספר צירופי לוטו במשחק פשוט.

הסיכויים לזכות עם מערכות

קח את לדוגמא של המטריצה ​​של הלוטו הפופאלרית בעולם 6/49, שבו יש שורה אחת סיכוי לזכות בקטגוריה הראשונה (6 מספרים הזוכים) 1/13983816. אם אנחנו משחקים בשני טבלאות בודדים במקום אחד, ובכך יוצרים מערכת משחקים, ההסתברות לזכייה בקטגוריה הראשונה הוכפלה, הופכת 2/13983816. אם הוא מנגן צירופי לוטו פשוטים מגדיל את ההסתברות של לאורך זמן. זו מתרחשת משום שהאירוע מייצג את התרחשות n הגרלה
שילובים של מספרים מתאימים צירופי לוטו של אירועים יסודיים תסרוקות פשוטות לכן סותרים. לכן, ההסתברות של שילוב של אירועים אלה היא סכום ההסתברויות הבודדות, שהם שווים במקרה זה, ההסתברות לעליית רווח מערכת עם מספר הטבלאות לוטו שיחק תנאי זה תקף לזוכה הראשון בכיתה וזה נכון לכל מערך של הגרלה שבה מספר הזוכים הספציפיים לזוכה הראשונה בקטגוריה המספרים שווה לסכום של מספרי לוטו

אבל מה קורה להסתברות לזכות בקטגוריה נמוכה יותר? האם זה סביר, עדיין גדל באופן פרופורציונלי עם מספר צירופי לוטו במשחק הפשוט?

התשובה היא בדרך כלל לא, אבל במקרים רבים, כן. אותם אמצעי התגובה לאותה השאלה, במקרה של מחושב לפחות כמה קטגוריות של עלייה בהסתברות.

במבט הראשון, נראית קבלת הסתברות מקסימלי של זכייה בלוטו בבחירת מערכת בגודל נתון את מצבו של בלעדיות גישה אסטרטגית כדי לנצח. עם זאת, מערכת עם אותו מספר השורות, אבל המספרים המכילים בדרך כלל, יש גם חסרון של סבירות נמוכה לזכייה, גם יתרון תיאורטי: אם יזכו, המחיר עשוי להיות מרובה (קווי פרסים מרובים , ולא שורה אחת במקרה של מערכת המסופק באופן בלעדי).

אם מערכת הנתונה היא לנצח אחרי ביקור בתיקו של 2 4 מספרים הקבועים, אז יש לנו 990 מחירים בקטגוריה השלישית, כל אחד ושורה של קו מנצח. בנוסף, מערכת של 990 קווי תנאי בלעדי, רק קו אחד יכול לנצח.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: